Як створюють відеоролики:
від концепції до перегляду

До кіно треба ставитись не як до шматка життя, а як до шматка торта. Так сказав Альфред Хічкок. А хто ми такі, щоби з ним сперечатися?

Однак, кіномистецтво не обмежується лише повним метром. Є ще реклама, іміджеве відео, музичні кліпи, тощо. Чи можливо всі ці жанри перетворити на вишуканий десерт для глядача? Привабливий зовні, змістовний та смачний? Такий, яким хочеться насолоджуватися до останнього шматочка?
Саме цим ми займаємося у AdBox Production. Ласкаво просимо на нашу творчу кухню! Ми готові відзняти для вас смачний та якісний відеоролик.
Вінниця, до речі, в цьому плані нічим не гірша – а часом навіть краща! – за Київ. Наприклад - свіжими, але впізнаваними та мальовничими локаціями. Це особливо важливо для регіонального бізнесу, а також компаній, котрі розпочали свій шлях у Вінниці. Або просто пов'язують власну айдентику з містом - ось, як корпорація RIA.
Друга, але не менш суттєва перевага – приємна ціна. На відміну від столичних рекламних агенцій, команда AdBox Production радо працює навіть з невеликими бюджетами. Тому ми завжди відкриті до співпраці з молодими брендами, які прагнуть заявити про себе, але поки що не готові витрачати на це космічні суми.
Сучасний український кінопродакшн – взагалі, річ не надто певна. Наразі його основна діяльність зводиться до того, що відомі компанії та режисери співпрацюють з іменитими брендами та гуртами заради взаємного піару. При цьому рівень інформованості споживача про молоді та перспективні проєкти лишає бажати кращого. Знайомо? Наша команда виправить ситуацію на вашу користь.

Ролик від AdBox – це чудова нагода заявити про себе. Дві третини українців регулярно переглядають відео в інтернеті, понад 20% роблять це щодня. Уявляєте, які перспективи? Інтернет дозволяє вільно ділитися досвідом, привертати увагу, хедхантити спеціалістів, навіть знайти інвестора. Саме тому й кажуть – якщо ваш бізнес не має свого відео в інтернеті – його взагалі немає в інтернеті.
З чого почати
Почніть з ідеї! Що має донести ролик до глядача та, власне, хто цей глядач?

Яка мета вашого відео? Вже знаєте? Чудово! Тоді рухаємось далі.
PRE-PRODUCTION
Кожен день лише YouTube відтворює понад один мільярд годин відео. Тож, якщо бажаєте виділитися – доведеться попрацювати над оригінальністю подачі та динамічним відеорядом, який захопить глядача і не дасть скіпнути ролик. Навіть якщо це реклама перед його улюбленим серіалом☺.

Коли тригер готовий – саме час детально прописати сценарій. Основна складність полягає в тому, щоб органічно вплести у нього інформативну лінію. Вона повинна не конфліктувати з сюжетом, а навпаки, створювати ще більше асоціацій та яскравих деталей. Адже саме вони відповідають за те, щоб ролик запам`ятався глядачеві та виконав закладену в нього мету. Однак, якщо ви працюєте з AdBox Production, вам не доведеться витрачати свій час. B нашій команді цим займаються професійні та досвідчені копірайтери.

Коли сценарій готовий, наступний крок – намалювати розкадровку та узгодити її з режисером, щоб він точно вхопив ідею та зумів правильно відтворити її у готовому відео. Зазвичай саме на цьому етапі ухвалюється повна вартість ролика та графік зйомок. А також – завершується pre-production.
PRODUCTION
Мабуть, вам вже не терпиться перейти безпосередньо до зйомки? Розуміємо, але ще не час. Доведеться зачекати, доки режисер створить точний сценарій, в якому кожен кадр буде прорахований з точністю до секунди. Потім – пересвідчитися, що вся потрібне для зйомки є в наявності та орендувати кінотехніку, якої бракує. Якщо у вашому ролику присутня масовка, або потрібна вправна акторська гра – додайте сюди ще проведення кастингу та підбір людей певного типажу. Лише після цього режисер може взяти до рук камеру та перейти до створення відео.

Втім, у AdBox вже є все необхідне обладнання та вихід на акторів. Тому з нами підготовча стадія продакшну триває не так вже й довго – від кількох днів до тижня, залежно від складності роботи.
PRODUCTION
Постпродакшн – це заключний етап роботи з уже відзнятим матеріалом. Найважливіші його складові – корекція кольору та звуку, додання спецефектів та комп'ютерної графіки.

Звучить просто, але насправді процес потребує чимало знань, сил та терпіння. Лише за цих умов сирий відеоряд оживає, перетворюючись на повноцінний відеоролик – цікавий, динамічний та якісний. Одним словом – таким, яким ви його й задумали.

Не відкладайте на завтра, замовляйте - вже сьогодні!
© All Rights Reserved. AdBox production
+38 (067) 562-63-75
adbox.production@gmail.com